MÖBLER / Bord / Soffbord 8597093
*
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:01:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 19:48:17
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:31
-
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:12
-
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 19:48:17 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:31 -
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:12 -
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43